Parfum për Meshkuj 100ml - L'Erbolario - Uomo

Parfum për Meshkuj 100ml - L'Erbolario - Uomo

Brendi: Erbolario
Modeli: 795
Sasia Stok: 1
-+

PARFUM

Tonifikues dhe freskues, aroma e L’Erbolario Uomo fillon me shënimet Citrus dhe gjallërues koke, ai kalon në një zemër të detarit dhe shënime të thatë, dhe përfundon me një shënim dallues dhe druror.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
Moda ITALIA Store | Blej online, Kosovë © 2017