Krem gjallërues për fytyrë

Krem gjallërues për fytyrë

Brendi: Erbolario
Modeli: 945
Sasia Stok: 1
-+

KREM GJALLËRUES PËR FYTYRË
Me ekstrakt të lule Mullein dhe Primula (lule Aguliçe)

Plotë dirtë! Me ndihmën e këtij trajtimi shumë të veçantë, fytyra juaj në fakt do të duket më e pastër dhe më rrezatuese, duke rivendosur ndriçimin e saj natyral. Në lidhje me këtë formulë, i pasuruar në parimet e jashtëzakonshme aktive: Verbaluce është shembulli më i shkëlqyer, që liron të gjithë fuqinë rrezatuese në rritje, duke iu falenderuar përdorimit të Fitokompleksit bimor të nxjerrë nga dy lule. Ky produkt i shkëlqyer ndihmon në zvogëlimin e pamjes së shëmtuar të njollave dhe ndryshimit të ngjyrës, duke iu falenderuar cilësive të një Fitokompleksi nga Molla, Fruta të Agrumeve, Manë Indiane dhe Alfa Bisabol. Fytyra juaj do të duket më e relaksuar, më e qetë dhe më tepër kompakte: të gjitha këto efekte janë për shkak të Gjalpit Shea, e cila gjithashtu ka një efekt ushqyes, nga Gjalpi i butë i Mangos, nga Vaji Organik i lules së Mbrëmjes Aguliçes, e cila ruan lagështinë natyrale të lëkurës dhe së fundi, Vaji Organik i Lulediellit, i cili shton një prekje të butë.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
Moda ITALIA Store | Blej online, Kosovë © 2017