Krem CC për fytyrë (Karramel & Mjaltë) SPF 20 (UVA) - Acid Ilauronik

Krem CC për fytyrë (Karramel & Mjaltë) SPF 20 (UVA) - Acid Ilauronik

Brendi: Erbolario
Modeli: 674
Sasia Stok: 1
-+

CC KREM PËR FYTYRË (KARRAMEL & MJALTË) SPF 20 (UVA)
Tretman i përsosur për kontrollin e ngjyrës.

Bënë një punë të jashtëzakonshme duke ju mabjtur tonin nën kontroll, ajo mbulon pabarazitë e lëkurës dhe korrigjon defektet. Këto janë disa nga veprimet e shumta të kryera nga ky krem CC, një produkt unik kozmetike që është gjithashtu i përkryer për të mbrojtur fytyrën tuaj nga kundër efektet e dëmshme të faktorëve të shumtë ambiental dhe nga rrezet UV, duke iu falenderuar vetive Anti-Stres të ekstraktit të Bërthamës së Grurit. Kjo krem ju qet tonin tuaj në pah, dhe lëkura juaj do të duket kompakte dhe e butë: të gjitha këto duke iu falenderuar fuqisë së mrekullueshme hidratuese të Acidit Ilauronik, në recetën e saj përmban tre pesha të ndryshme molekulare në forma shtresore, në mënyrë që të kanalizoj kontributin e mahnitshëm thellë në lëkurë. Në kuptimin e bukurisë, rezultati është një pamje porcelani: natyrisht, duke pasur parasysh veprimin e vlefshëm Anti-Oksidim i dhënë nga ekstrakti i Lule Porcelani. SPF 20 Mbrojtje Mesatare.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
Moda ITALIA Store | Blej online, Kosovë © 2017