Krem për Fytyrë për Femra - Tè Verde

Krem për Fytyrë për Femra - Tè Verde

Brendi: Erbolario
Modeli: 144
Sasia Stok: 1
-+

KREM NATE PËR FYTYRË ME ÇAJ TË GJELBËR
Ushqyes & Tonifikues

Lëkura relaksohet natën, në mungesë të ndonjë grimi në fytyrë dhe me pjesën natyrale të siguruar nga gjumi, pra kjo është koha perfekte që të mbledhim përfitimet maksimale nga substancat aktive që përmban kjo krem, për të eliminuar lodhjen e ditës dhe për të optimizuar procesin e rigjenerimit natyral. Kontributi shumë i çmuar i Vajit Kamellia ndihmon në parandalimin e paraqitjes se rrudhave dhe plakjes, dhe lëkura juaj do të marrë benefitet e pakrahasueshme të fuqive mbrojtëse nga ekstrakti i Çajit të Gjelbër, i cili neutralizon veprimin oksidant nga radikalët e lira, e që janë faktorët kryesor i procesit të plakjes.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
Moda ITALIA Store | Blej online, Kosovë © 2017